Бананова маска для волосся: рецепти для догляду та відновлення
Фруктові маски для волосся стають все більш популярними. Банани в поєднанні з іншими корисними інгредієнтами чудово живлять волосся, роблять їх сильнішими, дарують енергію і блиск. Бананова маска для волосся дає найкращий ефект у комплексному застосуванні з професійними засобами для догляду.
Використання бананів в якості основи для різних масок безпечно (продукт не викликає алергію) і вигідно. Ефективність подібних процедур обумовлена поживними властивостями самих фруктів, які є джерел вітамінів і корисних мікроелементів. Застосовувати косметичний засіб можна і для сухих, і для жирного волосся при правильному підборі супутніх інгредієнтів.
Бананова терапія для сухого волосся
Побалувати сухе волосся можна бананової маскою з додаванням меду, мигдальної олії і пшеничних проростків. Така суміш володіє зволожуючим і заспокійливим дією для роздратованою і пересушеною шкіри голови, надає волоссю здоровий блиск.
Для приготування засобу знадобиться:

м'якоть двох стиглих бананів;

50-70 грамами розігрітого на паровій бані меду;

дві столові ложки проростків пшениці;

одна чайна ложечка мигдалевого масла.

Отриману суміш розподіляємо по волоссю і легко втираємо в шкіру голови. Отже, маску завдали, тепер голову закутуємо в рушник і чекаємо 40 хвилин. Засіб слід змивати дитячим шампунем або звичним кондиціонером.
Маску, приготовану за вказаною рецептом, не рекомендується застосовувати частіше одного разу в тиждень, курс повинен скласти не менше півтора-двох місяців. Після проведеної бананової терапії можна забути про сухий і неживих волоссі, адже сила і здоров'я повертаються навіть до зачісці, яка пережила хімічну завивку.
Маска з бананів для жирного волосся
З допомогою поживних бананових масок можна повернути привабливість і жирним волоссю. У цьому випадку на допомогу основного продукту прийдуть кефір, сметана або жирний йогурт в поєднанні з лимонним соком.

За допомогою блендера або м'ясорубки подрібнюємо неочищений банан.

Змішуємо його з двома столовими ложками кефіру, йогурту, сметани) і соком половини лимона.

У результаті повинна вийти однорідна кашка, яку потрібно відразу ж нанести на сухе волосся і ретельно втерти в шкіру голови.

Тепловий ефект забезпечуємо за рахунок поліетилену і рушники, залишаємо маску на годину. Робити подібні процедури для жирного волосся рекомендується до двох разів на тиждень протягом двох місяців. Вони будуть сприяти меншому забрудненню волосся, зниження інтенсивності роботи сальних залоз. Результат - легкі, пишні і красиві волосся.