Медовий масаж в домашніх умовах
Всім відомо про цілющі властивості меду. Часто мед їдять при застуді, запиваючи чаєм або розчиняють в молоці. Також його застосовують зовнішньо для знезараження і загоєння ран. А чи чули ви про медовому масажі? В основному медовий масаж проходить в рамках програми «антицелюлітний», однак у меді міститься така величезна кількість корисних речовин, що його можна робити, додаток до звичайного, класичного масажу і не тільки спини, але й обличчя. Вся справа в тому, що мед, проникаючи в пори шкіри, притягує до себе токсини, солі і шлаки, а шляхом масажних рухів все це виводиться з організму.



Проводячи цей вид масажу, проводиться профілактика та лікування роботи внутрішніх органів, при лікуванні пневмонії або бронхіту, при зниженому імунітеті. Часто мед використовують у вигляді скрабу для відлущування рогового шару шкіри. І вже після першої процедури шкіра стане більш еластичною і пружною. Краще це робити після лазні, коли пори шкіри максимально розкриті. Тому, отримуючи саме цей вид масажу, ви не тільки поліпшите роботу свого організму, але і отримаєте максимальне задоволення від процесу.

Медовий масаж в домашніх умовах


Вартість курсу за проходження медового масажу в салоні краси може досягати не виправданою цифри, тому багато майстрині вже навчилися проводити цю процедуру в домашніх умовах. Для цього треба купити якісний мед в місці, заслуговує довіри. Мед повинен бути рідкий, тому що зацукорився може давати ефект скрабу, а це може спричиняти дискомфорт вашому тілу. В мед можна додати кілька крапель ефірних олій за вашим бажанням, з розрахунку 5 крапель масла на 1 чайну ложку меду.
Медовий масаж в домашніх умовах

Пам'ятайте, що не варто наносити мед на пахові зони, груди, шию, під коліна або під пахви. Можна приступати.
Наносимо мед на массажируемые ділянки і починаємо легко втирати в шкіру. Після того, як мед стане трохи густіше, змініть тактику. Притискайте руки до тіла і ривком отдергивайте їх, можна використовувати хвилеподібні рухи, різкість контролюйте самі виходячи з больових відчуттів масажованого. При появі біло-сірої кашки витирайте її теплим вологим рушником, після чого промокніть ділянку сухим рушником і продовжуйте. Не зупиняйтеся на одній частині тіла довше, ніж на 15 хвилин, а весь сеанс постарайтеся провести за 40 хвилин. Після закінчення треба обов'язково прийняти душ і змастити шкіру зволожуючим кремом.
Після процедури використаний мед треба викинути і ні в якому разі не задіяти повторно, тому що, як ми писали раніше, він вбирає всі шкідливі речовини з організму і є токсичним.
Медовий масаж в домашніх умовах

Плюси і мінуси медового масажу


Безперечними плюсами масажу є:


  • поновлюється давно втрачена пружність і еластичність шкіри, вирівнюється колір і відтінок шкіри стає більш приємним

  • з організму виводяться шлаки, токсини і солі

  • можна позбутися від зайвого жиру в рамках програми «антицелюлітний масаж»

  • До мінусів можна віднести:


  • невеликі болючі відчуття під час масажу, частіше бувають у людей з тонкою, чутливою шкірою, можуть залишатися синці

  • шкіра стане більш сухою, якщо її не зволожувати шкіру кремом


  • Медовий масаж в домашніх умовах


    Протипоказання


    Не варто проводити людям, які страждають від алергії на продукти бджільництва, вагітним жінкам, при варикозному розширенні вен і тромбофлебіті.

    Наостанок хочеться дати кілька порад і запропонувати відео


  • Ні в якому разі не використовуйте магазинний мед, тому допомога від масажу з ним вельми сумнівна, більшою мірою ви завдати собі шкоди.

  • Після процедури буде корисно випити чай з медом для посилення ефекту від масажу.