Зробити це можна двома різними способами: традиційним, як і в операційній системі Windows і спеціалізованим для MacOS.
- Перший спосіб нічим не відрізняється від того, як це робиться в операційних системах Windows і полягає в наступному. У рядку меню) зробіть клацання лівою кнопкою мишки по тому місцю, в якому розташований символ у вигляді значка країни, мова якої використовується зараз на комп'ютері для введення символів. У списку виберіть іншу мову введення із запропонованих.
Набагато більш зручний другий спосіб, який полягає у використанні для зміни мови введення встановленого сполучення клавіш клавіатури. Це дозволяє вибирати потрібний мова значно швидше. Саме із-за істотних відмінностей в цьому способі зміни мови на Макбуках відчувають труднощі колишні користувачі Windows. За замовчуванням зміна мови на Макбуках здійснюється поєднанням клавіш ? + пробіл ( cmd + пробіл ). При необхідності дане поєднання можна змінити в налаштуваннях.
У Макбуков існує ще одна особливість. Якщо при вході в операційну систему запитується пароль, то необхідності у зміні мови немає, так як незалежно від того яку мову відображається на панелі, символи пароля будуть вводитися англійською мовою.