Поговоримо про створення сайтів. Всі ті, хто хоче створити сайт з нуля самостійно - влаштовуємося зручніше і, бажано, записуємо. Ну або запам'ятовуємо. Інформація найвищою мірою корисна всім тим, хто хоче вже нарешті почати заробляти у всесвітній мережі інтернет. Відразу обмовимося, що тут ми не розглядаємо можливості створення своїх сторінок на численних сайтах, які пропонують ці послуги. У нас все по-дорослому. Тим більше, що якщо так розібратися, то створити сайт з нуля - не настільки вже й складніше, ніж зареєструвати нову сторінку в соціальних мережах. Етапи створення сайту Отже, іграшки ми не граємо, соціальні мережі ігноруємо. Таким чином, перед нами постає перша задача - вибір хостингу. Хостинг може бути як платним, так і безкоштовним. Любителям заощадити відразу ж варто запам'ятати, що обслуговування платного хостингу виллється в досить незначну суму грошей, на яку розоритися зможе буквально кожен.
Наступним пунктом стане вибір домену. Тут теж особливих труднощів не спостерігається. Зареєструвати домен вам запропонує будь-хостинг. За це доведеться платити, але не на багато більше, ніж сто рублів на рік, що, погодьтеся, зовсім не гроші. Якщо для здійснення вибір хостингу вам знадобитися лише комп'ютер, інтернет і будь-які електронні гроші, то на даному етапі вам доведеться скористатися ще і паспортом. Наступний етап по створенню сайту з нуля - вибір CMS. Якщо говорити рідною мовою, то мова йде про систему, яка буде керувати контентом. Власне кажучи, це такий фундамент і каркас вашого майбутнього інтернет-сайту. Згодом ви будете визначатися з дизайнерськими рішеннями, які і підключіть на ваш проект. До речі кажучи, такий шлях є самим що ні на є легким і підійде абсолютно кожному, наскільки б він не був далекий від загадкового світу програмування. Тут теж вам пропонуються величезні можливості для вибору.
Найбільш поширеним можна назвати WordPress, ця система популярна і активно використовується по всьому світу. Їй властиві багато переваги: по-перше, система безкоштовно, по-друге, їй просто і зручно користуватися, і, нарешті, система має у своєму розпорядженні великим вибором безкоштовних тем для оформлення і численними плагінами. Звичайно ж, завжди можна створити сайт самостійно, але вміють робити це далеко не все. Тепер займемося наповненням сайту контентом. Як нескладно здогадатися успіх вашого сайту прямо залежить від якості і унікальності контенту. Власне, варіантів тут маса. Що стосується джерел, то ви зможете отримати контент, написавши його самостійно, придбавши вже написану статтю на одній з численних бірж або ж замовити її написання на тій самій біржі. На цьому сворачиваемся, а ви можете приступати до створення вашого першого сайту в мережі інтернет.