Як правильно вчити дитину розмовляти?

Як правильно вчити дитину розмовляти? При вихованні дитини, навчання правильно говорити і висловлювати свої думки має важливе значення для формування його особистості.
Намагатися говорити дитина починає вже з перших днів після свого народження. Скористайтеся цим і допоможіть дитині правильно вимовляти спочатку слова, потім окремі фрази, потім пропозиції. Чим раніше він навчитися правильно викладати свої думки, тим раніше він зможе почати читати. Його раніше можна буде навчити іноземної мови.

Як правильно розмовляти з дитиною?


Після народження дитина вимовляє щось на кшталт «агу». Він вимовляє ті слова, які йому легше сказати, використовуючи артикуляційний апарат: язик, губи. Намагайтеся на цьому етапі розвитку дитини спілкуватися з ним простими словами, і з допомогою жестів показуйте, що ці слова означають. Наприклад «мама» - показуй пальцями на себе, «тато» - показуй пальцями на тата і т.д. Дитина відразу не може повторити ці слова, але поступово ви помітите, що він починає все чіткіше і чіткіше говорити і головне розуміти, що ці слова означають.
По мірі вимови слів і якщо ви бачите, що дитина вже розуміє і намагається повторити за вами, розширюйте словниковий набір. Вимовляючи слово, тут же показуйте на предмет або річ, які його уособлюють. Таким чином, слухова і зорова пам'ять дитини вловлюють сенс сказаних вами слів і швидше їх запам'ятовують.
Після року, мовленнєва активність дитини стає краще. Дитина сам вимовляє вивчені слова, хоча мова його ще не так виразна і зрозуміла. Починайте спілкуватися з ним вже не словами, а фразами, визначальними якусь дію. Приклад: «принеси мені машинку», або «дай мамі ляльку» і т.п., і одночасно показуйте, що і кому він повинен надати або зробити. В однорічному віці пам'ять дитини миттєво схоплює почуті фрази. Також варто прочитати корисну статтю про те як правильно відлучити дитину від грудей?
Коли дитині виповнилося 15-2 роки, в мозкових центрах інтенсивно формуються мовні зони. Мова стає краще і тут дає свій результат той час, коли ви говорили йому окремі слова і фрази, чим більше у нього сформувався словниковий запас, тим швидше і чіткіше він навчитися вимовляти вже «дорослу» мову. Звичайно всі діти різні, і по різному засвоюють розмовну мову, хтось раніше, хтось пізніше.
Як правильно вчити дитину розмовляти?
До трьох років у дітей практично сформовані мовленнєві ділянки мозку. Але не завжди малюки чітко і добре спілкуються. Тут потрібно звернути увагу на вимову і можливо проконсультуватися з логопедом, щоб допомогти дитині чітко вимовляти букви і звуки. Наприклад, у багатьох дітей, до дуже пізнього віку проблеми з вимовою букви «р» або шиплячих звуків.
Щоб у малюка сформувалася гарна мова, побільше спілкуйтеся з ним простими і зрозумілими фразами, читайте, вивчайте з ним скоромовки. Вивчайте з ним абетку зрозумілим і простим для нього способом. Вивчаючи кожну букву, показуйте візуально, що вона означає. Літера «Л», значить, ложка і показуйте йому цей предмет. Буква «К», значить, їсти і показуйте йому цей процес, при цьому дитина повинна повторити цю дію за вами, за допомогою такого не хитрого способу ваша дитина вивчить швидко не тільки абетку але і у нього сформується хороший словниковий запас, правильна мова і розуміння дії і значення слів.

Як правильно вчити дитину розмовляти відео