Саморобна антена для телевізора: основине правила виготовлення
Якщо ваша телевізійна антена з якої-небудь причини перестала ловити сигнал і у вас недостатньо грошей для того, щоб придбати нову, то найоптимальніше рішення - це зробити її самостійно.
Саморобна антена для телевізора допоможе вам додивитись улюблений кінофільм або футбольний матч, показ якого перервався через те, що пропав сигнал.
На сьогоднішній день існує цілий арсенал способів, як і з чого виготовити саморобну антену для телевізора. У це важко повірити, але антена для телевізора може бути зроблена зі звичайних бляшанок. Крім того, така баночна ТВ-антена буде ловити не один або два канали, а цілих сім або вісім. Природно, що саморобна антена з жерстяних банок не буде відрізнятися вишуканим дизайном, але вона дозволить вам насолодитися улюбленими телевізійними передачами. Для студентів саморобна баночна ТВ-антена - просто незамінна річ, так як в гуртожитках одне з улюблених розваг - це телевізор, який практично завжди є, а от антени, якісно приймає сигнал, немає. Що найцікавіше, виготовити саморобну телевізійну антену з алюмінієвих банок зовсім нескладно.
Для цього нам буде потрібно:
• паяльник;
• стандартний телевізійний кабель;
• дві порожні бляшанки;
• два невеликих саморіза;
• скотч або ізолента;
• вішалка.
Спочатку необхідно розібратися з кабелем. За допомогою ножа слід прибрати верхній шар орієнтовно 10-ти сантиметрів від початку кабелю. Під цим шаром знаходяться величезна кількість переплетених між собою тоненьких дротів. Поводитися з ними слід обережно, щоб вони не пошкодилися в результаті роботи з кабелем.
Дані проводки слід, використовуючи ніж, розплести по всій довжині кабелю, а потім за допомогою пальців обережно їх закрутити. Під сплетеними проводками розташований шар фольги, який можна прибрати. Під фольгою знаходиться додатковий зачищений шар, який необхідно зрізати на 1 сантиметр, щоб дістатися до центрального кабелю.
На кінцеву частину кабелю необхідно змонтувати штекер. Кабель повинен мати довжину приблизно 3 метри, можна трохи більше, все залежить від того, де ви встановіть антену. Оптимально встановити телевізійну антену ближче до вікна, для кращого прийому сигналу.
Нюанси кріплення
Тепер можна зайнятися банками. При відкорковування банок головне не пошкодити колечко, щоб була можливість прикріпити до них кабель. Отже, до однієї банку прикріплюємо серцевину кабелю, а іншу частину проводів, яку ми розплутували, прикріплюємо до другої банку. Якщо ж вам все-таки не вдалося зберегти кільця при відкриванні банок, то на допомогу прийдуть саморізи, які слід вкрутити в банки і на них намотати дроти. Для поліпшення прийому телевізійного сигналу можна використовувати паяльник, яким необхідно обробити поверхню саморізів.
Після цього слід міцно прикріпити банки до вішалки. Для цього потрібно скотч або ізолента. Краще всього використовувати пластмасову або дерев'яну вішалку.
Баночки слід розподілити таким чином, щоб вони розміщувалися на одній прямій, а розмір дистанції між ними дорівнював 75 мм. На цьому процес виготовлення саморобної телевізійної антени закінчений.
На закінчення
Тепер залишається взяти штекер, приєднати його до телевізора і разом з антеною переміщатися по кімнаті в пошуках найкращого телевізійного сигналу. Як тільки таке місце знайдено, можна встановлювати антену. Щоб приховати недоліки дизайну виробу можна повісити на вашу антену який-небудь предмет одягу.