Новорічна подарункова прикраса для будинку своїми руками
Сьогодні ми розглянемо, як виготовити новорічний віночок на двері. Мода прикрашати двері і вікна на різдвяні та новорічні свята прийшла з Європи. Крім того, європейці вважають, що таким чином можна відвернути від свого житла неприємності і злих духів. Не дивлячись на всю красу і вишуканість цього прикраси, робиться воно досить швидко і легко. Отже, з матеріалів нам знадобиться наступне:
Вирізаємо з картону кільце діаметром 30-40 см, Тепер наше завдання - це зім'яти папір і рівномірно обмотати нею заготовлене колечко. Щоб папір краще трималася обмотайте її ниткою.
Приступаємо до закріплення ялинових гілочок. Кріпляться вони за допомогою тугої ниткової обмотки.
Після того, як робота з гілочками завершена, приступаємо до декорування вінка. Класичний декор має елементи шишок, горіхів і червоних блискучих елементів. Ви можете скористатися такою задумкою або ж проявити фантазія самому.
Якщо у людини, якій збираєтеся презентувати подарунок до Нового року, є дитина, то можете додатково підклеїти до вінка цукерки в блискучих фантиках.
Майстер-клас цукеркової ялинки до Нового року своїми руками
Ця саморобка стане не тільки відмінним подарунком рідному людині йди одному, але і креативним прикрасою святкового столу. Для виготовлення солодкої ялинки нам будуть потрібні наступні матеріали:
Ватман згортаємо у формі конуса, після чого знизу відрізаємо всі нерівності. Конус повинен стояти ідеально рівно. З обрізків ватману можна вирізати зірку, пофарбувати її в жовтий, після чого приклеїти на самому верху.
Тепер беремо дощик і починаємо щільно обмотувати зверху вниз, попередньо закріпивши один кінець на верхівці конуса. З'являється образ ялинки.
Цукерки повинні приклеюватися рівномірно. Для нарядності над кожною цукеркою можна закріпити бантик.
Завершуємо виготовлення ялинки декоруванням намистом і іншими новорічними елементами. Схожий варіант створення цього подарунка можете поглянути в цьому відео.
До речі, крім цукерок ялинку можна прикрасити різноманітними маленькими сувенірами (брелоками, шпильками, запальничками, біжутерією, іграшками тощо).
Насправді, виготовити на Новий рік подарунки своїми руками - не складно. Головне, знайти трохи часу і бажання. Повірте, будь-який сувенір, зроблений своїми руками - це не просто уваги, але й ознака того, що людина вам доріг! Щасливого Нового року!