Новий рік 2015 пройде під символом Кози або Вівці. Пропонуємо вам змайструвати козу з полімерної глини своїми руками і подарувати друзям або близьким в якості новорічного сувеніра. Це дуже цікаве і захоплююче заняття, і якщо ви хоч раз ліпили в дитинстві з пластиліну, то зробити козу вам буде зовсім неважко. А допоможе вам у створенні вироби до Нового року наш покроковий майстер-клас з фото.
Для роботи вам необхідно:
полімерна глина рожевого кольору, але ви можете використовувати будь-який інший колір. Синій або зелений - символ майбутнього Нового року. Також нам знадобляться білий і коричневий кольори. ножичок фольга лак для пластики голка політ фантазії Майстер-клас:
Для початку вам потрібно глину розім'яти, щоб з неї можна було зліпити тулуб. Розімніть її пальцями, потримайте в руках. Далі, розкачайте кульку з рожевої глини, як показано на рисунку. Тепер переходимо до створення мордочки. Візьміть глину коричневого кольору і зліпити кульку. Потім пальцями витягніть його так, як показано на фото, щоб сформувати мордочку. З допомогою ножа зробіть рот і ніс. Щоб зробити копита, зліпіть чотири невеликих однакових кульки. Прикріпіть їх до тулуба і потримайте пальцями. Найголовніше - зробити красиві ріжки. Візьміть глину коричневого кольору і скачайте дві довгі ковбаски. Далі, сформуйте рогу, зробивши з ковбасок крапельки. І потім скрутіть їх в рогалики. Так, у вас вийдуть чарівні ріжки. Прикріплюємо рогу до тулуба. Прикріпіть мордочку до тулуба кози. Нам залишилося зробити очі. Для цього візьміть глину білого кольору і скачайте маленькі кульки. Прикріпіть їх до мордочці і зверху прикріпіть глину коричневого кольору для зіниць. З допомогою ножа зробіть невеликі складки на рогах. Візьміть голку і зробіть точки на всьому тілі кози, як показано на рисунку. Залишилося запекти саморобку в духовці. Подивіться на упаковці глини, скільки часу потрібно запікати роботу. Як правило, запікають тридцять хвилин при температурі 250 градусів. Покладіть її на деко у фольгу і запечіть. Після покрийте роботу лаком для пластики. Ось і готовий наш новорічний сувенір.