Тут ви дізнаєтеся, що ж все-таки Вам знадобиться для створення мила у себе вдома.
Ця стаття призначена спеціально для тих, що давно мріє про створення свого власного мила, але не знає з чого почати. Тут Ви дізнаєтеся всі секрети і правила миловаріння, про те які потрібно придбати матеріали для миловаріння, про те, як красиво і правильно пакувати мило.
Компоненти і матеріали для миловаріння. Створення мила у себе вдома це не тільки цікаве і улюблене заняття, але якщо добре попрацювати і як говориться "набити руку", то це заняття цілком може перетворитися з хобі в свій маленький бізнес. А як і будь-який бізнес, миловаріння вимагає певних фінансових вливань.
Обов'язково придбайте:
- Звичайне дитяче мило.
- Формочки, краще силіконові.
- Такі масла: олія оливи, масло мигдалю, обліпихи, кедра або будь-яке інше, тільки бажано щоб пахло воно мінімум. Ці масла використовуються як базові.
- Барвники - згодяться прості харчові, можна придбати спеціальні.
- Ефірні масла можуть бути абсолютно різноманітними дотримуйтесь Вашим смакам і уподобанням.
- Ємності для варіння на паровій бані. Не використовуйте один й той же посуд для приготування їжі та приготування мила!
- Також в домашнє мило моно додати сушені трави в абсолютно різних комбінаціях і пропорціях. Не використовуйте форми зі скла і алюмінію, так як з них дуже проблематично вилучити мило. Віддавайте перевагу пластиковим, силіконовим або гумових форм. Відмінно підійдуть, наприклад, дитячі посудки для цих цілей.
Інгредієнти миловаріння
Перелік інгредієнтів у кожного досвідченого миловара свій власний, тому визначимо найголовніші та найбільш необхідні.
Чому рекомендують використовувати для основи саме дитяче мило? Пов'язано це з тим, що це мило практично не має ароматизаторів і барвників - це "чистий аркуш" на якому можна сміливо включити фантазію і створювати різноманітні мильні шедеври.
Спеціальна основа також не має в своєму складі ніяких барвників і ароматизаторів. До того ж вона добре пінитися і дуже швидко застигає. Простіше зварити мило з готової основи.
Масло, використовуване для основи, додається безпосередньо в момент плавлення основи. Найчастіше застосовують оливкової або мигдального масла.
Бажаний аромат вашу милу дадуть ефірні масла. Як відомо ці масла здатні впливати на загальне самопочуття.
Замість покупних барвників можна використовувати натуральні фреші і трав'яні відвари. Добавки можуть бути абсолютно різноманітними, це і мелену каву, і молоко, і вівсянка, сухі трава і відвари з них, і шоколад. Всі перераховані компоненти мають скрабирующим ефектом, а також надають милу і зовнішній декор.
Основні правила , які потрібно дотримуватися при створенні мила:
1: Дуже обережно слід поводитися з ефірними маслами. Вони дуже концентровані, і їх перебір може призвести до таких небажаних наслідків, як хімічні опіки і алергія.
2: Після створення, проведіть тест на своїй шкірі. Намильте ділянку шкіри і залиште на кілька хвилин, якщо немає жодного дискомфорту, то мило приготовлено правильно і його можна застосовувати за призначенням.
3: Усі ємності для миловаріння, будь то каструлі, форми, миски використовуйте тільки для цього процесу, не готуйте і не подавайте у них їжу!