Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як зробити мило ручної роботи, майстер клас буде нижче. Мило виходить дуже ніжним, ароматним, а головне - абсолютно натуральним!

Матеріали та інструменти:


- мильна основа;
- об'ємні наклейки-стікери;
- дрібні пластикові іграшки;
- черепашки;
- сухі пігменти;
- мелена петрушка;

- косметичні віддушки;
- формочки для відливання.
Мило ручної роботи майстер клас

Мило своїми руками, майстер клас:
1) Розтоплюємо на водяній бані прозору мильну основу. Додаємо косметичну отдушку.
2) Заповнюємо формочки мильною основою наполовину. Видаляємо бульбашки повітря, окропивши незастывшее мило спиртом. Якщо момент упущений і мило вже почало покриватися плівкою - зніміть її, залишився шар мила буде рівним. Чекаємо, поки мило застигне.

Мк мило ручної роботи


3) Поміщаємо об'ємний стікер у форму лицьовою стороною вниз. Доливаємо шар мила так, щоб ледь покрити стікер. Чекаємо застигання цього шару. Це потрібно для того, щоб такі непрозорі шари мила не затікали на зображення.
4) Майстер клас, мило ручної роботи: ми використовуємо непрозорі стікери, а це означає, що наступні шари мила можуть бути будь-якого кольору. Для білого шару розтоплюємо трохи білої основи. Для того, щоб підфарбувати мило, можна використовувати сухі пігменти. Такі барвники хороші тим, що мило виходить яскравим, а його верстви не линяють один на одного. Робимо один або кілька кольорових шарів, заповнивши формочки до краю.
Мило ручної роботи майстер клас

5) Пластикова упаковка у вигляді яйця теж може бути формою для відливання мила. Для того, щоб форма не гойдалася, ми поміщаємо її в невеликий пластиковий контейнер. Якщо ви хочете використовувати в якості сюрпризу черепашки, почніть з виливки прозорого шару. Після того, як шар застигне, покласти на нього черепашки, склавши з них композицію.
Заливаємо черепашки прозорим милом. При цьому способі виливки черепашки виявляться в центрі отриманого мила.
6) Мк мило ручної роботи: ще один варіант - мило з цією іграшкою всередині, наприклад, з фігуркою динозавра. Підбираємо відповідну форму. Для того, щоб в готовому милі фігурка була розташована правильно, фіксуємо її догори ногами за допомогою клейкої стрічки, потім заливаємо прозорої мильної основи.
7) Чекаємо, поки основа застигне. Після цього заливаємо форму до країв непрозорим зеленим шаром мильної основи. Мило застигло. Якщо його поверхня вийшла нерівною, зачищаємо її ножем.
Майстер клас мило ручної роботи своїми руками завершено, дякую за увагу.

Мило ручної роботи відео


На цьому відео мило ручної роботи робиться на морську тематику. Дуже цікаво, рекомендую!