Млинці з припеком - споконвічно російська страва. Без млинцевих виробів важко уявити собі недільний сніданок. А на Масляну, так цілий тиждень можна їсти млинці з різними начинками. Є безліч способів приготування млинців, сьогодні ми розглянемо млинці з припеком покроково. Кожна господиня має свій перевірений рецепт, але тяга до експериментів забезпечує різноманітність трапези. Оригінальний рецепт млинців з припеком допоможе здивувати домочадців.
Млинці з припеком, рецепт по-домашньому
Для приготування млинців з припеком потрібно розтопити вершкове масло і трохи остудити. У це масло просіваємо борошно, цукор і яєчні жовтки. Все потрібно ретельно розмішати. Потім додаємо кисле молоко до отримання консистенції, що нагадує рідку сметану. Тісто потрібно залишити на 20 хвилин «відпочити». Білки, що залишилися, потрібно збити. Від цього залежить успіх млинців. Для отримання пишної піни потрібно додати дрібку солі.
Білки вводимо в тісто і можемо починати пекти. Сковороду добре розігріти, змазати маслом і викласти пригрів. Після цього необхідно залити сковороду тестом для млинців. Випікати як звичайні млинці. Млинці з припеком можна готувати гречані, пшеничні, рисові, прісні або змішані.
Начинка для млинців з припеком
Це може бути риба, яку дрібно рубають, приправляють і обсмажують. Можна взяти ріпчасту або зелену цибулю і злегка обсмажити, деякі викладають відварену моркву. Особливою популярністю користуються млинці з припеком з грибів. Можна використовувати те, що є в холодильнику: ковбаса, сир твердий чи плавлений, відварене м'ясо. Досить проявити фантазію і насолоджуватися смачними млинцями.
Відео-рецепт млинців з припеком
Вашій увазі надається відео-рецепт млинців з різними колесо до воза.