23 лютого. Сценарії для дорослих

День захисника Вітчизни. Сценарії


Сценарії на 23 лютого для дорослих, для студентів, для корпоративу, для дому


23 лютого - День Справжніх чоловіків
Офіційно свято називається «День Захисників Вітчизни», але вшановують у цей день усіх чоловіків. Жіночі серця так і переповнюються гордістю за своїх чоловіків, і чомусь так і хочеться вигукнути: «Не перевелися ще богатирі на землі Руській!»
І дійсно, чоловіки у нас чудові: сильні, розумні, красиві Тому і вітати їх потрібно красиво і незвично.
Ми пропонуємо вашій увазі два сценарії: один - для більш молодих чоловіків і неофіційній обстановки, а другий - для вже відбулися «героїв» в більш урочистій формі. Вибирати, звичайно, вам, однак обидва ці сценарії можна взаємодоповнювати та використовувати конкурси і ігри, за вашим бажанням.
Крім того ми пропонуємо вам сценарій сценки вітання на 23 лютого .
Сценарій на 23 лютого для студентів

Сценарій на 23 лютого для дорослих, корпоративу, для дому


Цей сценарій розрахований на меншу кількість учасників, його краще використовувати для вшанування чоловіків у більш тісній компанії, можливо, це буде невелика фірма або навіть який-небудь відділ, він підійде також і для торжества в колі сім'ї і близьких друзів.
Буде здорово, якщо прозвучать привітання і у віршованій формі. Ми наведемо лише деякі з них.
Він кращий друг, він чоловік, батько,
Він син, герой і брат,
Завойовник і мудрець,
Коханець і солдатів,
Вчений або Дон Кіхот,
Шофер або банкір,
Він підкорювач всіх висот,
Йому підвладний світ!
Його ми славимо в цей день
І є причина того,
Нехай буде той благословенний,
Чиє звання - ЧОЛОВІК!
Змучений важкою життям,
Побитий самою долею,
Але, відданий Вітчизні,
Ти прийняв цей бій!
Ми силою захоплюватися
Твоєї не втомлюємося,
Сердечно вітаємо
З Чоловічим лютневим днем!
Сьогодні ми як ніколи покірні
І вимовляємо оди на вашу честь.
Адже ви для жінок - гордість і опора.
Спасибі вам, чоловіки, що ви є!
Крім того, бажано привітати кожного чоловіка поіменно і кожному вручити подарунок. Після поздоровлень усі сідають за стіл. Пам'ятайте, що чоловіки люблять добре поїсти, тому не варто обмежувати стіл легкими закусками, солодощами та фруктами. Щоб тости не були занадто частими і, як наслідок, свято не закінчилося дуже швидко, можна всім присутнім запропонувати кілька застільних ігор, наприклад:

«Лицар 21-го століття»


Всім відомо, що справжній лицар повинен вміти говорити компліменти. Чоловікам, які сидять за столом, пропонується вибрати «даму серця» за допомогою жеребкування, а потім виголосити в її честь самий незвичайний комплімент. Ця гра може стати розіграшем, якщо написати на папірцях не тільки імена жінок, але й чоловіків. Але в цьому випадку організатори повинні бути впевнені в тому, що чоловіки, яким уготована честь говорити компліменти «дамі серця», володіють достатньою розкутістю і почуттям гумору. І останнє. Імена чоловіків, які грають «дам серця», краще «зашифрувати». Наприклад: Петро - Поллі, Дмитро - Дульсінея, Михайло - Міледі і т. д.

«Хто я є насправді?»


В якості розваги за столом запропонуйте своїм чоловікам провести жартівливий тест «Хто я є насправді»? Для цього чоловікам пропонують дістати з капелюха або з коробки картку. На картках написані різні «звання». Ще цікавіше, якщо на картках є не тільки написи, але і картинки або фотографії, вирізані з журналів, відповідні значенням написи.
Приклади написів:
1) справжній полковник,
2) супермен,
3) герой нашого часу,
4) статевий гігант,
5) ексклюзивний мачо,
6) інтелектуал,
7) агент 007
8) плюшевий Геракл,
9) ідеальний чоловік,
10) супер-тато,
11) геній,
12) людина-оркестр,
13) мудрець,
14) Дон Жуан,
15) маг і чарівник,
16) Карлсон, який живе на даху.
Всі написи повинні бути достатньо коректними, щоб ненароком нікого не образити.
Після проведення кількох застільних ігор можна переходити до більш рухомої частини свята, для чого ведучий пропонує чоловікам позмагатися за звання «Самого-самого».

Конкурси для дорослих на 23 лютого


Конкурс 1. «Самий сильний»


Всім учасникам конкурсу пропонується зім'яти порожню пластикову пляшку. На пляшці обов'язково повинна бути загвинчена кришка. Можна подумати, що це дуже непросте завдання, проте виконати його практично неможливо.

Конкурс 2. «Найвлучніший»


Перед учасниками змагань ставлять капелюхи або картонні коробки на відстані приблизно двох метрів. Конкурсантам видають за п'ять гральних карт. Вони повинні спробувати закинути їх кожен у свою капелюх. Зробити це теж досить-таки непросто. Перемагає, звісно, найвлучніший.

Конкурс 3. «Самий спритний»


Кожному учаснику дається завдання «знайти» п'ять предметів. Назви предметів написані на картках, які конкурсанти по черзі витягують з капелюха. Винахідливість гравців полягає в наступному: вони можуть потрібний їм предмет знайти, випросити, вкрасти, але ні в якому разі не відібрати.
Приклади написів на картках:
1) склянку води,
2) що-небудь починається на букву «к»,
3) шнурок,
4) що-небудь червоного кольору,
5) годинник;
1) носову хустинку,
2) що-небудь коричневого кольору,
3) особи, в чиєму імені є літера «ь»,
4) гребінець,
5) дзеркало.
Виграє учасник, який «знайшов» все необхідне раніше інших.
За підсумками трьох конкурсів визначається «Самий - самий». Якщо явного переможця немає, то перемогли в кожному конкурсі оголошуються «самими-самими», кожному вручається «набір справжнього чоловіка», що складається з пляшки шампанського, щітки для взуття і пачки сигарет. Якщо чоловіки палять, то замість сигарет їм можна подарувати шоколадку.
Після проведення одиночних змагань ведучий пропонує взяти участь у командній естафеті. Для цього набираються дві команди по чотири людини. Якщо бажаючих більше, то можна набрати третю команду. Всі конкурси оцінюють жінки. Оцінюються швидкість виконання завдань, артистичність і згуртованість чоловічої команди.

Конкурс 1. «Скуті одним ланцюгом»


Командам видають мотузки довжиною п'ять метрів кожна. По команді ведучого перший учасник команди бере кінець мотузки і починає «нанизувати» на неї гравців таким чином, щоб мотузка була протягнута через рукави учасників. Після того, як троє гравців виявляються пов'язаними», перший учасник «нанизує» на мотузку себе, потім двоє крайніх гравців ланцюжка повинні зв'язати кінці мотузки. Перемагає команда, якій вдалося це зробити швидше інших.

Конкурс 2. «Жінка моєї мрії»


В цьому конкурсі чоловіки будуть «ліпити» жінок. Для цього вони отримують матеріал для ліплення: двадцять повітряних кульок, котушка ниток, скотч, ножиці і набір кольорових маркерів на кожну команду. По команді ведучого чоловіки починають «ваяти». Їм належить надути кульки, зв'язати і склеїти їх таким чином, щоб вийшла жіноча постать. Але це ще не все. Потім вони повинні намалювати» риси «жінки своєї мрії». У цьому змаганні поділ праці вітається. По закінченні конкурсу жінки оцінюють роботу кожної команди обирають переможця.

Конкурс 3. «Богатирська наша сила»


Найважчий конкурс всієї естафети. Напроти кожної команди на відстані приблизно трьох метрів ставляться столи, на яких стоїть реквізит: «чекушка» горілки (пляшка об'ємом 250 грам), пятидесятиграммовая стопка або чарка і тарілка з чотирма солоними огірками. Завдання кожної команди - якомога швидше випити всю горілку. Проте робити це потрібно особливим способом. Починають гру перші учасники команд.
Схема конкурсу така: перший підбігає до столу й наливає в чарку горілку, після чого повертається і стає в хвіст команди, потім другий учасник біжить до столу і випиває налиту чарку і теж повертається, стаючи в хвіст ланцюжка. Потім біжить до столу третій учасник, «закушує» огірком і теж повертається. Четвертий починає нове коло: він наливає, перший - запиває, другий - закушує. Потім: третій - наливає, четвертий - випиває, закушує. Останнє коло: другий - наливає, третій - випиває, четвертий - закушує.
Може здатися, що схема дуже складна. Тим не менш, якщо кожен учасник буде пам'ятати, що кожен раз, повертаючись, він повинен вставати в хвіст ланцюжка і виконувати лише одну дію, то все пройде відмінно.
Зрозуміло, що перемагає команда, яка швидше інших змогла колективно випити всю горілку.

Рекомендації по проведенню заходу


Всі конкурси і естафету краще проводити під веселу музику. Нагороджувати необхідно не тільки переможців, але і переможених. Пам'ятайте, головне - гарний настрій усіх присутніх. Закінчити вечір найкраще танцями.