Тим більше, що як виявилося, в деяких лікарнях немає, здавалося б, очевидних речей і не всім в голову приходить взяти їх з собою з дому.
Отже, що потрібно взяти з собою в лікарню:
Свій посуд. У багатьох клініках дитячих і дорослих обід розливають у вашу посуд. Вам знадобиться не тільки чашка, виделка і ложка, але і тарілка під суп і друге. У травматології, взагалі їжу привозять в каструлях в палату, розкладають - розливають в ємності і потім відвезли.
Туалетний папір. Рідко в яких лікарнях вона є.
Гігієнічні приналежності - мило, зубну щітку, при необхідності шампунь.
Дуже знадобляться вологі серветки. Особливо актуально, якщо вам або дитині не можна буде митися. А іноді повноцінно помитись і не вийде, із-за того що душ на поверсі закритий. Вологі серветки знадобляться в будь-якому випадку, і якщо ви з дитиною і без, і якщо вирушаєте в пологовий будинок.
Якщо ви їдете в дитячу лікарню супроводжувати дитину, то вас туди пустять не залежно від віку дитини, але без місця. Це означає, що спати вам доведеться або спільно з дитиною на одному ліжку (якщо це можливо за станом дитини) або в коридорі на каталці або на вільному ліжку в палаті якщо пощастить чи можна взяти з собою надувний матрац - ліжко. І тримати цей матрац в денний час під ліжком. Особливо актуально, якщо дитина лежить з переломом і вам не розміститися з ним на дитячому ліжку, а прибуватиме в медичному закладі потрібно довго.
Гроші та необхідні документи для планової чи екстреної госпіталізації (медичний поліс та інші документи).
З власного досвіду: можуть дуже стати в нагоді беруші. Іноді з-за хропіння сусідів по палаті неможливо спати без затичок в вуха.
В список речей для лікарні слід додати змінну зручний одяг (наприклад, спортивний костюм і футболки), взуття, рушник, змінну білизну і шкарпетки, при необхідності халат. Що взяти з собою на операцію? Зручний одяг в якій вас повезуть в операційну. В ідеалі це довга футболка, для жінок це може бути ночнушка.
Збираючись в медичний заклад або госпіталь не забудьте взяти не тільки телефон, але і зарядний пристрій до нього. Для розваги дітей можна взяти mp3 плеєр з навушниками, планшет або ноутбук (нетбук), також бажано з навушниками. Книги або журнали стануть в нагоді і дітям і дорослим.
Іноді, деякі пацієнти беруть з собою кип'ятильник або чайник. Але як правило, нормами пожежної безпеки це заборонено. Не завадить взяти з собою з дому і якихось смаколиків до чаю, які довго зберігаються, наприклад, печиво.