Дуже часто, після декількох років шлюбу, жінки виявляють, що любов до чоловіка більше немає. Одних це влаштовує, оскільки вважають це природним явищем. Любов пішла, але залишилися спільні інтереси, діти, майно і просто повага. А інші страждають поруч з нелюбом, оскільки з кожним днем відчувають дискомфорт від спілкування і дотиків колись коханої людини. І ось як жити з нелюбимим чоловіком, і чи варто з ним жити? Кожна вирішує для себе і скрізь є своя правда. Деякі готові жити з нелюбом, оскільки не вирішуються на зміни і бояться залишитися на самоті. Прикривають своє рішення переживанням за дітей, загальним житлом та ін. Інші ж готові пережити втрату, самотність і повна зміна життя, заради того, щоб не жити з людиною, яка викликає роздратування.
Як жити з нелюбимим чоловіком
Не важливо, яке рішення буде прийнято, психологічна підтримка буде просто необхідна. Її можна отримати від близьких і подруг. Не варто боятися обговорення з боку оточуючих. Потрібно усвідомити, що життя - суто особиста справа і нікого не стосується.
Якщо ж вирішили продовжувати жити з чоловіком, то не варто допускати скандалів, які доведеться спостерігати дітям. Для них це дуже болючий процес. Про те, що немає більше почуттів, з чоловіком потрібно поговорити відверто. Зрештою, багато хто так живуть і миряться з такою ситуацією. Трапляється і так, що насправді почуття є, тільки трохи притупилися. А після розставання приходить усвідомлення того, що чоловік - єдиний дорогий чоловік, але вже пізно.
Можна прикласти зусилля і відродити почуття. Але питання про те, чи жити чи не жити з нелюбимим чоловіком, питання індивідуальне. Якщо поряд з вами людина, яка гідна поваги, рідний і близький, живіть і ростіть дітей у повній сім'ї. У тому випадку, коли чоловік не викликає позитивних емоцій, дратує, краще розлучитися.
Тепер ви знаєте, як жити з нелюбимим чоловіком .