Млинці - одне з найпопулярніших страв російської кухні. Ще з давніх часів воно символізує сонце. Без млинців не обходилося жодне свято. Але яке цю трудомістке заняття - пекти млинці! І не кожній жінці під силу, на жаль. Іноді на це йшов не один рік, поки господиня навчитися пекти млинці. Але в наш прогресивне час, щоб полегшити працю господині, була винайдена млинниця.
Давайте коротко розглянемо переваги электроблинниц: спрощення процесу випікання млинців (він стає настільки простий, що з ним впораються навіть діти); значно зменшується час випікання (можна спекти від двох до шести млинців); млинці не пригорають і добре підсмажуються; млинці виходять ідеальними на вигляд.
Недоліки електричної млинниці: температурний режим слід виставляти автоматично, інакше ваші млинці пригорять; электроблинница велика і закономірно виникає незручність з миттям.
Як виглядає электроблинница?
Млинниця зовні схожа на електроплитку. На поверхні її розташовані поглиблення, в які і варто заливати тісто. Число і діаметр заглиблень різні у різних моделей. Поверхня, що безпосередньо стикається з млинцями, може мати антипригарне покриття, яке без проблем дозволить готувати смачні млинці без масла і запаху диму. Такі диски містять набагато менше масла і будуть набагато корисніше. Також робоча поверхня в деяких блинниц - змінна.
Виробники блинниц.
Tefal - одна з найбільших фірм-виробників кухонної техніки. Блинниц цієї фірми є кілька видів:
Млинниці UNIT.
Млинниця VES SK-A3 - розрахована на випікання 1 млинця (діаметром 20 см), потужність 800 Вт, нагрівається до 210 градусів.
Поради щодо вибору млинниці.
Перш ніж купувати електричну блинницу, визначитеся з потребами вашої родини. Незграбно буде купувати блинницу, яка розрахована на випікання одночасно 6 млинців, якщо у вашій родині їх ніхто особливо не любить. Також потрібно визначитися з місцем зберігання млинниці, оскільки якщо ви виберете дуже габаритний прилад, то вам просто ніде буде зберігати. Рекомендується купувати блинницу, що має антипригарне покриття. Навіть якщо ви будете смажити млинці з рослинним жиром, антипригарне покриття значно спростить приготування. Також воно набагато спрощує і полегшує процес миття. Якщо ж ви раптом захочете піч різні за розміром млинці, то варто, мабуть, взяти блинницу зі знімною панеллю.
Рецепт найпростіших млинців.
Нам буде потрібно: 2 яйця, 2 склянки борошна, 400 мл молока, сіль, цукор (додаємо за смаком) - сода на кінчику ножа. Приготування: збити 2 яйця, додати води, помішуючи поступово додавати борошно, сіль, цукор, соду, трохи рослинної олії. Все перемішуємо і смажимо. Приємного апетиту! Тепер гості напевно не застануть вас зненацька, адже млинниця дозволить приготувати смачне частування за якісь 10 хвилин!