Як вибрати блендер?Для початку варто визначитися, який нам потрібен блендер, або стаціонарний?
В стаціонарному набагато зручніше робити коктейлі, муси.
Так само в ньому можна робити суп-пюре. Дуже часто їм доповнюють комбайни. Якщо вам потрібен саме такий блендер, то вибрати його дуже просто.
Всього три критерії:
- потужність(чим потужніше, тим більше видів продуктів він подрібнює. Для коктейлів досить 200вт);
- матеріал (зрозуміло, що скло і метал обійдеться дорожче пластику. Особливих відмінностей при цьому не буде);
- зручність (обов'язково спробуйте зібрати і розібрати блендер!!! Вам повинно бути зручно!)

У заглибного можливостей більше.
В залежності від насадок з його допомогою можна і нарубати зелень цибуля-сир, перетворити м'ясо у фарш, і навіть натерти-нашаткувати овочі на салат! І попит на них більше, і я розповім про них детальніше!
Ціна блендера в першу чергу буде залежати від потужності. Блендер потужністю 600 вт вільно рубає сире м'ясо у фарш!
Далі, знову ж зверніть увагу на якість матеріалу. Металева "ніжка" збільшує вартість приладу. Виробники стверджують, що все це на благо покупця! Мовляв, метал менш схильний до руйнування від високих температур! Хоча пластикові ніжки вони роблять термостійкі, і ними сміливо можна робити суп-пюре прямо у каструлі.
Наступний критерій - насадки.

В комплекті можуть бути
- стаканчик (практично скрізь є - дуже зручна штука для коктейлів) зверніть увагу! практично (!!!) скрізь! Якщо він вам потрібен, перевірте комплектацію.
- чаша для подрібнення. Саме в ній можна рубати фарш-зелень-сир. В залежності від потужності. Зверніть увагу, на цій чаші буде така рисочка, вище неї продукти закладати не рекомендується. Це щоб ви потім не розчарувалися))
- віночок. Збиває креми та рідке тісто. Круте тісто не місить!
- найголовніша насадочка. Назвемо її "ніжка". Вона є у кожного блендера, і її призначення - подрібнювати все до пюреобразного стану. Тобто, якщо ви сподіваєтеся з її допомогою і сир на піцу порубати, моркву з цибулею на зажарочку, і коктейль зробити, і пюре дитині, то вийде у вас всього лише коктейль і пюре дитинці!
Рубає - чаша, про яку йдеться вище.
- у найдорожчих блендерів є чаша з терочками і шинкуваннями. Такі блендери вже прямі родичі комбайнів. Вони дуже функціональні, займають мало місця і легко збираються-розбазарюються, на відміну від комбайнів. У тих же чашах є і ножик, яким можна що-небудь нарубати. У рідкісних випадках може бути пластикова насадка для замісу тіста.
Так само вартість будь-якого блендера: і погружного, і стаціонарного, залежить від місця складання.
Невеликі секрети блендерів!
- що б їх легше мити - налийте в ємність воду із засобом і натисніть на кнопочку.
- деякі насадки до блендерам продаються окремо в сервіс-центрах. Точно знаю, що до будь-якої моделі заглибного блендера Браун можна докупити яку насадку, а так само прекрасні вакуумні контейнери. До інших блендерам потрібно уточнювати в сервізах модель. На жаль, насадки підходять не завжди.
- придивіться до міксерів... іноді їх доповнюють несподіваними насадками, можливо вони більше підійдуть для вас за ціною і функціональності.
І, звичайно ж, спирайтеся на ваші потреби! Якщо ваша мета - бананово-молочний коктейль, то сміливо беріть практично будь-блендер, він впорається!
Якщо ви хочете блендер - заміну м'ясорубки, то модель не менше 600 вт потужності і з чашею - подрібнювачем.
Вдалих вам покупок!