Політ на літаку з дитиною
Багатьох, хто хоч раз наважився на відпочинок з дітьми, лякає сам переліт на літаку з дитиною: чим зайняти дитину в дорозі, чим погодувати в літаку і т. д. І чим довше подорож на літаку, і чим далі відстань, тим кругліше у батьків очі. Але ж вдома ці питання не виникають.



Політ на літаку з дитиною
Коли дитина в літаку, це більш утомливо для оточуючих, ніж для батьків. Завданням батьків є відгородитися від оточуючих людей і зайнятися тільки дитиною, немов ми знаходимося вдома, інакше ваш малюк буде вередувати і відчує себе покинутим. Але йому буде трохи дискомфортно, так як у дитини немає свого окремого місця. Вам пощастить, якщо ці три години дитина проспить.
Квиток на літак для дитини
Звичайно, літаком можна долетіти швидко і комфортно, але і дешево. Якщо дитина не займає окремого місця, то квиток на літак для дитини до 2 років безкоштовний. Але тут треба уточнити, квиток безкоштовний тільки по Росії, при перельоті російськими авіакомпаніями. Якщо летите за кордон, то знижка становить від дорослого тарифу 90%. Якщо дорослий летить з 2-ма дітьми до 2-х років, то тільки одна дитина летить по младенческому тарифом, а другий дитина летить по дитячому тарифу від 2 до 12 років, з місцем. Діти від 2 років до 12 років летять зі знижкою, але в залежності від авіакомпанії знижка становить від дорослого тарифу від 30% до 50%.
Якщо ваш малюк важить до 10 кілограм, то бронюючи квитки потрібно заздалегідь уточнити, чи є на борту літака спеціальна люлька. Якщо така є, то можна перед польотом її забронювати, що спростить вашу подорож.
Коли у вас зовсім маленька дитина, це послужить вам візитною карткою, а саме VIP карткою, вас будуть пропускати без черги. Навіть якщо до цього не додумалися пасажири, які разом з вами стоять в одній черзі, то вам підійде представник авіакомпанії і запросить на реєстрацію. А можете прямо з дитиною йти на реєстрацію, минаючи пасажирів і це буде нормально, не нахабно, адже з дитиною ви вже VIP, а не простий громадянин.
У великих аеропортах нашої країни є кімната матері і дитини, там можна скоротати час: поспати, помити дитину, поїсти, перекусити.
Не носіть речі, а візьміть в аеропорту візок, посадіть туди і дитини, якщо у вас немає коляски. Що стосується того, як провозити коляску в літаку, то якщо у вас буде коляска-тростина, то не потрібно її здавати в багаж. Спокійно на ній довезіть дитини до трапа літака, а при посадці коляску заберуть і повернуть назад, коли прилетите.
Якщо ви летите з дитиною, то вам дозволено у літаку провозити дитяче харчування. На час польоту заздалегідь обміркуйте меню для дитини, закупіть і приготуйте все необхідне. Тільки те, що ви будете вживати в літаку, все інше здавайте з багажем.
Крім їжі подбайте про те, чим ви будете розважати дитину у літаку. Підготуйте брязкальця, книжки, улюблені іграшки. У багатьох авіакомпаніях, якщо переліт становить більше 3 годин, дитині дають дитячі набори: розмальовки, іграшки, немовлятам дають слюнявчики, вологі серветки, гігієнічні набори, які складаються з памперсів. Але не потрібно на когось сподіватися, візьміть в достатній кількості памперси, а на випадок несподіванки покладіть в ручну поклажу змінний одяг.
Коли дитину колише, потрібно запастися ліками і його заздалегідь випити. Не забувайте, що при зльоті та посадці закладає вуха у дітей і дорослих. Немовляті допоможе груди, а іншим дітям сосательная цукерка або пляшка з напоєм.
Скористайтеся цими порадами і тоді переліт з дитиною пройде нормально. Вдалого вам польоту!