Одяг для співбесіди з роботодавцем

Як підготуватися до співбесіди ? Варто надягати дорогий одяг на співбесіду? Як поводитися на співбесіді?
Нас вчили розділяти особисте життя і роботу. Але цей поділ умовний. За прийом на роботу і за побудову парних відносин відповідає один будинок. Будинок Ваг

На співбесіду як на побачення.


Енергетика співбесіди співзвучна енергетиці побачення. Покровителька Ваг, Венера - планета зваблювання. І роботодавця, щоб він вибрав вас, варто не тільки переконувати в професіоналізмі, а в якомусь сенсі спокушати. Причому не важливо, якої він статі
Одна моя знайома чаклунка сказала, що вдало будується робота тільки з тими людьми, з якими ми підсвідомо готові зайнятися любов'ю. Чесно кажучи, мене ця фраза шокувала. Адже мої колеги - в основному жінки. І я зовсім не лесбіянка. Потім як слід задумалася і зрозуміла, що в чомусь вона права. Йдеться ж не про справжній секс, а про його гіпотетичної можливості. Тобто людина, з яким ви збираєтеся працювати, не повинен відштовхувати вас у фізичному плані. Адже з ним доведеться сидіти поруч, обідати, багато спілкуватися. І робити все це з задоволенням. Тому, йдучи на співбесіду, не варто забувати про те, що потрібно виглядати привабливо. Ось тільки не треба крайнощів - короткій спідниці і великого декольте. В такому вигляді до вас з серйозною пропозицією не звернуться. Дотримуйтесь золоту середину. Це і є основний закон Ваг, знака краси і рівноваги.

Скільки я коштую?


Збираючись на побачення, ми підсвідомо намагаємося виглядати як можна краще і дорожче. Адже зовнішній вигляд - це орієнтир для чоловіка. Які у нас запити, до чого треба прагнути, на що рівнятися. Адже Нам не потрібні невдахи, правда? Той же закон діє і при прийомі на роботу. Часто у роботодавця є зарплатна вилка, тобто навіть якщо він вакансії написав одну суму, це означає, що у нього в запасі є ще дві, п'ять чи навіть двадцять п'ять тисяч, які він може презентувати якомусь суперспециалисту. А що вражає? Минулі досвід роботи, рівень доходу, досягнення, які як раз і відображаються на вашому зовнішньому вигляді. Подумки огляньте себе і приблизно порахуйте, скільки коштували речі, які на вас надіті. Сума повинна вийти не менше, ніж ваша майбутня зарплата. В крайньому випадку - її половина.
Зробіть акцент на дорогих аксесуарах. Наприклад, солідні годинник і фірмову сумочку. До речі, якщо у вас зараз таких речей немає - можна взяти їх напрокат. Пам'ятаю, як я, влаштовуючись на роботу в один престижний глянцевий журнал, позичила у подруги моднючий піджак хорошої марки (який коштував як мінімум половину моєї передбачуваної зарплати). Магія престижної штучки подіяла. Мене прийняли, і зарплата була те що треба. Перед співбесідою уявіть, скільки грошей ви хочете отримувати. Якщо на останньому місці роботи у вас була зарплата 40000 рублів на місяць, значить, налаштуйтеся на 80000.
Вам потрібна зарплата в два рази більше, і крапка! І ніяких песимістичних думок і відмовок. Криза в країні? Не знаю, не чула ні про яку кризу. Наближається літо і спостерігається спад кадрового ринку? Відмінно, отже, буде набагато менше конкурентів.
Зверніть увагу, ми зараз говоримо про те, на яку суму потрібно налаштовуватися. А що озвучувати роботодавцю - нехай кожен вирішить залежно від ситуації. Я ніколи не забуду одного дизайнера, вельми собі інтелігентного і симпатичного молодого людини, яка чимось нагадує Атоса, сумного за Міледі. Він прийшов влаштовуватися до нас в журнал і на звичайне питання: «Який ваш зарплатний рівень?» - відповів: «Будь». Як виявилося, цей фахівець вже півроку безуспішно шукав роботу і так зневірився, що вирішив максимально знизити свою планку. Чи варто говорити: незважаючи на те, що приклади його робіт були вельми і вельми привабливими, з якихось причин ми його все-таки не взяли. Така була його планида.

Хіт-парад дурниць кандидатів


Посміхніться і перестаньте боятися майбутнього. Всі наші страхи просто смішні порівняно з тим, як поводилися ці кандидати. Всі приклади - реальні!
1. Кандидат відповів на дзвінок по мобільному і попросив інтерв'юера вийти з його власного офісу, заявивши йому, що «У мене особиста розмова».
2. Кандидатка, влаштовуючись на посаду бухгалтера, повідомила, що їй більше подобається працювати з людьми, ніж з цифрами.
3. Кандидат повідомив інтерв'юеру, що він не зможе довго працювати на цьому місці, оскільки скоро він розраховує отримати спадщину після очікуваної смерті його дядька: «він зовсім погано виглядає».
4. Кандидат повідомив інтерв'юеру, що він був звільнений за побиття свого останнього керівника.
5. Кандидат попросив інтерв'юера підвезти його додому після інтерв'ю.
6. Коли кандидату перед інтерв'ю запропонували каву з тістечком, він заявив, що «не хоче набивати живіт перед випивкою».

Страх невдачі


Кожен раз, коли людині кажуть - ні, ні, ні, на одному, на іншому, на третьому місці, у нього відбувається зниження енергії і шансів знайти роботу. На шальках терезів чорні камені починають домінувати над білими. І накопичення негативного досвіду все далі і далі відсуває перспективу вдалої співбесіди. Людина потрапляє в позицію нещасного, який ходить по колу, збирає ляпаси, остаточно разувериваясь в собі. Негативний досвід не можна залишати в своїй аурі. Необхідно його зчищати, змивати, проводячи спеціальні очисні практики. До невдалого досвіду людини ведуть найчастіше його страхи.
Замість того, щоб ставитися до прийому на роботу, як до побудови партнерських відносин, багато люди замикаються на страх бути відкинутими. Адже страх - це не належний стан організму. Це почуття розростається в нас і в нашій аурі, як бур'ян. А раптом я не підійду? А якщо мене обдурить роботодавець? Багато психологів вважають, що боятися - це цілком нормально. З позиції ж духовних практик страх - помилкова ілюзорна установка замутненного свідомості. А безстрашність належне стан чистої свідомості сильної людини, до якого треба прагнути.
Автор: Анна Полонська