Список найбільш престижних жіночих професій?
Однак можна помітити, що кожен рік престижність тієї чи іншої професії змінюється. За останні 12 років потреба в деяких професіях зовсім пропала. Наприклад, у 1998 році найбільш привабливими були такі спеціальності, як «юрист» та «економіст». Такі посади користувалися популярністю і у жінок, і у чоловіків.
Для вступу на один з цих факультетів потрібно було пройти скажений відбір. В той час набагато легше було вибрати театральне вищий навчальний заклад. Велика кількість успішних фірм і компаній пропонували випускникам свої відкриті вакансії по цих спеціальностях. Для отримання роботи на таких прогресуючих підприємствах з хорошою оплатою праці, необхідно було пройти досить складне співбесіда . Тому отримували таке гарне місце тільки ініціативні та цілеспрямовані.
Через п'ять років найпрестижніші жіночі професії були «адвокат», «секретар-референт», «менеджер з продажу». Однак претендують на цю посаду повинні були володіти двома, а то й трьома іноземними мовами, володіти досить привабливою зовнішністю, вміти знаходити спільну мову з людьми, знати офісні програми для роботи з комп'ютером і розуміти основи психології.
Далі стало модно вести тренінги. Існували такі люди, як «бізнес-тренера», які вчили заробляти гроші. Вони користувалися дуже великою популярністю. Пізніше, під час процвітання рекламного бізнесу, найбільш потрібними і високооплачуваними були «маркетологи», а також «фахівці в області технологій» та «жінки-бодігарди».
Зовсім недавно світ пережив економічну кризу. У зв'язку з цими подіями актуальними стали посади: «спеціаліст в області IT-безпеки» і також «спеціаліст по стягненню заборгованостей та роботи з проблемними кредитами».
Можна розглянути статистику, в якій видно, що найбільша кількість, а саме 97% інспекторів відділу - жінки. Дівчат менеджерів з туризму - 92%, менеджерів по персоналу - 90%. На відміну від чоловіків, жінки більш налагоджено вміють спілкуватися, знаходити спільну мову з іншими людьми. Всі дівчата люблять поговорити, тому посаду оператора call-центру їм по душі. У цій професії 82%- це представниці жіночої статі.
Досить великий відсоток дам і серед такої професії, як еколог - 79%. Так що доля нашої планети повністю в їх руках. Прекрасна половина в сфері менеджменту з реклами становить 75%. Організовують зв'язок з громадськістю 73% красивих жінок.
За відповідність товару міжнародним стандартам відповідає 70% дівчат. Літературний редактор і кошторисник, менеджер з маркетингу на ці професії претендують 67% жінок.
Ці прекрасні створіння за своєю природою більш педантичні, передбачливі, можуть помічати найдрібніші недоліки. Ось саме тому чоловіки поступаються їм навіть в спеціальністю аудитор і архітектор (65%).
Багато дівчат хочуть мати спортивну фігуру, бути в хорошій формі і завжди добре виглядати. Звичайно ж, деякі чоловіки теж хочуть мати гарний зовнішній вигляд, але діяльність у сфері спорту на 62% складається з дам. Жіночій половині притаманні такі ознаки, як романтичність, чутливість, творчість, тому завжди модно бути письменницею, телеведучою, актрисою чи співачкою і навіть екстрасенсом.