Покажи мені колір своєї машини, і я скажу хто ти!
Колір машини багато що сказати про свого власника задовго до того, як ви з ним познайомитеся. Адже неспроста вибирає людина білий, сірий, чорний та ін кузов. Щось має відгукнутися в підсвідомості, якимись міркуваннями, часто неусвідомленими, покупець керується, вибираючи колір авто. Пам'ятаєте, як казав Остап? - чорний - занадто траурно, зелений - колір звалилася надії, рожевий - пішло, блакитний - банально, червоний - вірно подданно. Нехай «Антилопа» буде жовтою - ярковато, але красиво. Хіба не досить про себе сказав Остап , вибираючи колір для машини? І якщо власник зважився показати колір сочі на автомобілі , то що він намагається декларувати про себе. Що кажуть з цього приводу психологи і статистика дорожньо-транспортних пригод?
Згідно з відомостями федеральної автослужбы Німеччини в 2009 році більше всіх проданих в країні машин (60%) були авто сріблястого і сірого кольору, 325% - чорні, 40% - блакитні, 91% - червоні, 98% - білі і 74% авто припадає на всі інші кольори - жовтий, зелений, коричневий. Статистичних даних про взаємозв'язки ДТП і кольору авто поки немає, оскільки ніхто не вів такого обліку, а ось закономірності відповідності кольору певним психотипами давно встановлені психологами.
Сріблясто-сірий колір - самий неоднозначний. Думки психологів розділилися в суперечці про людей на сріблястих авто. Одні стверджують, що сірий колір свідчить про мещанстве, нещирості, що людина, обираючи сірий автомобіль, прагнути здатися крутіше, ніж насправді є. Інші ж відстоюють точку зору про те, що власники сірих і сріблястих авто - люди впевнені в собі, самодостатні, спокійні та оптимістичні. Але так чи інакше, це найпоширеніший на дорогах колір. Можливо мають рацію і ті й інші.

Ще один переважаючий колір - чорний - символ стабільності, впевненості, влади. Згадайте урядові кавалькади, що складаються виключно з чорних автомобілів. Власники чорних авто - впевнені в собі, вміють себе контролювати, вимогливі. Відповідно, зустріч з чорним авто на перевантаженій трасі, навряд чи обіцяє ДТП.
Модним стає білий колір , хоча не кожен зважитися скористатися ним. Воліють білий колір люди, по-перше, акуратні і уважні до дрібниць (колір то мазкий), а по-друге, сміливці, готові відповісти на дзвінок або кинути виклик, що не дуже бажано на дорозі (білий символ сміливості).
Якщо водій вирішив показати колір сочі на автомобілі, він декларує складний і багатогранний характер. Адже колір сочі - суміш сірого, блакитного і зеленого. Такий собі колір морської хвилі. Синій колір символізує гармонію і елегантність. Власники синіх авто, як правило, стримані, спокійні, вдумливі. Вони воліють затишок, комфорт і спокійну їзду без ризику. Зелений - колір не кричущою мудрості і спокою. Таким чином, є велика ймовірність того, що власник авто кольору сочі виявиться людиною цікавим і глибоким.
Краще подалі триматися від червоних автомобілів, господарі яких амбітні, запальні, яскраві і цілеспрямовані особистості. Можуть запросто влаштувати гонку на дорозі.
На помаранчевих автомобілі роз'їжджають люди неординарні, люблять все нове, не бояться громадської думки, креативні. Багато ви зустрічали помаранчевих автомобілів?
Рожеві автомобілі - це транспорт дівчат, часто блондинок. Фіолетові кольору віддають перевагу люди творчі, рішучі та сильні, які намічених цілей домагаються обов'язково.
Ну і жовтий колір видає життєрадісних, веселих, яскравих, незлобивых людей. Згадайте Остапа Бендера.
Вибір кольору авто відбувається несвідомо. І уважно роздивившись навколо, ви зможете дізнатися про себе, колег і друзів дещо, чого не помічали раніше.