Автомобільна сигналізація - це не просто розкіш чи необгрунтоване бажання, це необхідне автомобільний пристрій, без якої в наші дні краще не залишати автомобіль на вулиці, навіть у дворі власного будинку. Так, можливо вона не врятує від серйозних і професійних зломщиків, однак вона додасть їм клопоту, а також відлякає дрібних злодюжок, які розбивають скло і крадуть магнітоли, навігатори, телефони і барсетки з авто.
7 порад по установці сигналізації на автомобіль
Якщо ж Ви виберіть і встановіть сигналізацію за всіма правилами, то в такому разі, зламати її навіть професіоналам буде досить складно, проте при цьому доведеться викласти чималу суму коштів за сам пристрій і його установку. В нашій сьогоднішній статті ми дамо Вам 7 найбільш важливих порад по установці сигналізації, а також обговоримо багато нюансів, про які навіть в спеціалізованих автосалонах - забувають.

Поради з особистого досвіду по установці сигналізації на авто

Перш ніж придбати в автомагазині всі необхідні нам приналежності, варто виразно чітко з'ясувати, на яку суму ви розраховуєте. Адже ціна на охоронне пристрій розраховується також з вартості автомобіля, але ви ж чудово розумієте, що навіть сама «запекла» і найсучасніша сигналізація не зможе вберегти вашого залізного друга на сто відсотків від рук злодіїв та шахраїв.

Існує прислів'я - є замок, а ключ завжди знайдеться. У нашому ж випадку теж саме, але тільки тут питання часу. У дорогих сигналізаційних пристроях набагато більше опцій, а відповідно, якість їх захисту підвищується. Прийнято вважати, що найпоширеніша сигналізація - це блокування коробки перемикання передач, або ж сигналізація + іммобілайзер. Якщо обрана вами сигналізація має ще більше різних опцій, то це чудовий рівень захисту і ймовірність того, що ваша машина залишиться незайманою - зростає в кілька разів.
7 порад по установці сигналізації на автомобіль
Не скупіться на хорошу охоронну систему, але і не варто перестаратися. Не треба викидати величезні суми на придбання дорогих замків. Пам'ятайте, що у всьому повинна бути золота середина.

Важливим моментом є те, якою майстер буде встановлювати сигналізацію в ваш автомобіль. Відомо досить багато випадків, коли з-за недосвідченого спеціаліста найкраща охоронна система просто-напросто згоряла чи доводилося міняти якісь її конкретні запчастини, а іноді і всю цілком. До речі, ремонту та гарантії такі запчастини, як правило, не підлягають, бо гарантія не поширюється на неправильний монтаж і підключення.

Зверніться в хороший і якісний сервіс, почитайте відгуки в Інтернеті або ж порадьтеся з продавцями в спеціалізованих магазинах. Існують такі магазини, де є хороші станції технічного обслуговування, які дорожать своєю репутацією, а тому роблять установку якісно і з гарантією. Краще переплатити зайві кілька сотень рублів (ціна майже скрізь однакова), але бути впевненим, що дроти будуть коректно приєднані і вас не потривожить коротке замикання, помилкове спрацьовування або неспрацювання в потрібний момент сигналізації.

Інше питання, якщо ж ви розбираєтеся в пристрої автомобіля й електроніці, то можна самостійно спробувати підключити охоронну систему. Але тут наші фахівці Інтернет-журналу Vse-Sekrety.ru не беруться радити, бо це досить складний процес, що вимагає дійсно хороших знань в області електроніки. У протилежному ж випадку, як ми вже згадували вище, в проводці автомобіля може статися коротке замикання, і в кращому випадку перегорить блок сигналізації, не кажучи про пожежонебезпеку.
7 порад по установці сигналізації на автомобіль
Якщо ви новачок і не знаєте, в яку фірму звернутися, тоді задавайте елементарні питання майстру, який буде встановлювати на ваш автомобіль систему. Запитуйте про те, скільки автомобілів у день вони обслуговують, яку гарантію дають і як часто відбуваються повернення. Звичайно, не кожен вам скаже правду, але в солідному сервісі на більшість питань ви отримаєте чесну відповідь. Якщо ви живете в мегаполісі (наприклад, в Москві), то, швидше за все, знайдете відгуки про тій чи іншій майстерні - в Інтернеті або ж на місцевих форумах, що також допоможе сформувати правильну думку.

Ну а ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви отримали та засвоїли важливі поради по установці сигналізації. Щасливого шляху і всіх благ!