Як правильно витрачати гроші

«Гроші є не у того, хто їх може заробити, а вони є у того, хто їх може правильно витрачати .» Таке висловлювання можна почути від людей, які навчилися добре управляти своїми фінансами. А все-таки, як правильно витрачати гроші ?
Є декілька прийомів, які можуть допомогти кожній людині, особливо в період економічної кризи. Ці поради дадуть можливість навчитися контролювати власні витрати і відчути себе у відносній фінансової безпеки.
Перш за все, необхідно навчитися постійно контролювати свої витрати. Для цього потрібно обов'язково фіксувати всі зроблені покупки. У записах необхідно вказувати не тільки розмір витраченої суми, але і який придбаний товар. Надалі потрібно обов'язково оцінити корисність вироблених придбань, для того щоб в майбутньому уникнути непотрібних і непотрібних покупок.
Щоб правильно оцінювати свої доходи і витрати, необхідно уникати позики грошей у родичів або знайомих. Також небажано і давати гроші в борг кому-небудь.
Якщо з'явилися гроші, відразу їх витрачати не рекомендується. Тому шопінг по магазинах краще відкласти на деякий час. Краще пройтися по магазинах через 2-3 дні, після отримання заробітної плати. В цьому випадку гроші будуть витрачені більш раціонально і економно.
Придбання товарів і речей на розпродажах, не завжди є вигідним заходом. При цьому можна придбати не зовсім якісний товар, а то і взагалі купити непотрібну річ хоч і за низькою ціною.
Дрібні гроші - теж гроші, особливо коли їх багато. Дрібниця можна складати в скарбничку і за місяць набереться цілком хороша сума, яка дозволить навіть заплатити за послуги мобільного зв'язку або за проїзд у громадському транспорті.
Краще всього, коли гроші знаходяться на дебетової банківській картці, причому бажано, щоб ця карта була «зарплатної». Готівкові гроші завжди витрачаються швидше, так як вони завжди під рукою-в гаманці, а щоб зняти гроші з картки потрібно йти в банкомат. А якщо з'являються вільні кошти, то їх слід покласти на вклад у банк. Заощадження краще зберігати на такому внеску, який передбачає можливість здійснювати додаткові вкладення та зняття частини коштів. Тоді, можна щомісяця відкладати на вклад певну суму, яку потім використовувати на велику покупку або на літній відпочинок.
Як правильно витрачати гроші
Дуже важливо здійснювати тільки заплановані покупки. Краще всього заздалегідь скласти список необхідних покупок, перш ніж іти в магазин. Чітке дотримання цього списку не дасть можливість придбати непотрібний товар і витратити зайві гроші . Не слід закуповувати про запас швидкопсувні продукти харчування, які можна здобувати щодня.
Потрібно уважно стежити за правильністю нарахувань оплати за користування комунальними послугами. Якщо, отримані рахунки вірні, то їх оплату найкраще здійснювати у встановлений час, інакше доведеться додатково платити штрафи і пені.
Економія грошей зовсім не пов'язана з повною відмовою від покупок необхідних речей або хороших продуктів харчування. Навпаки, раціональне використання грошових коштів дозволяє придбати найбільш потрібні речі і найкорисніші продовольчі товари.

Як правильно витрачати гроші відео