Стан справ у нашому сучасному суспільстві така, що розлучена жінка з дитиною самотніми чоловіками не розглядається на роль дружини. У кожному окремому випадку є свої причини і свої таргани в голові, але найбільш поширені виділити не так складно. Перша і основна - це, звичайно ж, гроші. Містити новоспечену дружину - це одне, але дитина від чужого чоловіка - це вже перебір. Треба сказати, що частково ця причина створена жінками, які розглядають нового чоловіка як статтю доходу, а не як до коханої людини, партнера і друга. Звичайно, важко звинувачувати одиноких мам за те, що вони прагнуть зняти з себе хоч частину відповідальності за дитину, але це незмінно породжує упереджене до неї ставлення.
Друга поширена причина, яка заважає разведенкам з дітьми знову вийти заміж - це, так звана, народна мораль. Тільки уявіть реакцію рідних і друзів чоловіка, який зібрався взяти в дружини жінку з дитиною. Друзі почнуть відмовляти, мовляв, знайдеш молоду і вільну, навіщо тобі ця кабала; батьки запричитают, що хочуть своїх онуків, а чужих і на гарматний постріл не підпустять тільки дуже сильний духом, глибоко порядна і нестандартно мислячий чоловік зможе встояти перед натиском «порадників» і вчинити так, як вирішив серце. Більшість же легкодухо ретирується і залишає жінок з глибоким переконанням, що «всі мужики - сво».
Часто з'єднати свою долю з разведенкой чоловікові заважає звичайний страх і забобони. Не знайти спільну мову з дитиною, не зійтися в побутових питаннях, не зуміти забезпечити сім'ю - звичайно, чоловікові набагато простіше парубкувати ніж взяти на себе таку відповідальність. Взагалі, якщо у чоловіка виникають подібні думки, це характеризує його з хорошої сторони. Погодьтеся, набагато гірше, якщо людина бездумно і безстрашно приймає рішення, а потім йде назад.
А що ж самі разведенки? Не будемо ж ми їх вважати бідними овечками, а чоловіків вовками? Звичайно ні, адже це зовсім не так. Насправді розлучені жінки з дітьми роблять безліч непробачних помилок, які і прирікають їх на самотність.
Першу ми вже згадали - це використання чоловіки в якості грошового мішка. Також жінкам властиво всіма способами підкреслювати, що дитина для неї важливіше всього. Сама позиція правильна і природна, але захоче чоловік бути завжди на других ролях? Навіщо йому одружитися заради того, щоб весь час змагатися з дитиною і уривати собі крихти уваги? Тут жінка повинна проявити свою мудрість і безмежну любов. Дитина - це святе, але щиро любити свого чоловіка і приділяти йому максимум уваги необхідно для того, щоб всі ви, нарешті, зажили щасливою родиною.
Хочеться вірити, що хто-то в наведених прикладах впізнає себе і зможе виправитися. Хочеться вірити, що шляхетний чоловік, який може полюбити жінку і її дитину від попереднього шлюбу - це не міфічний персонаж. Хочеться вірити, що розлучена жінка, яка шукає чоловіка любові і турботи, а не грошей і вирішення її проблем - це не вигадка.